Contact opnemen

Waar kunnen we je mee helpen?

Onze vestigingen

Wij heten je welkom in Bilthoven of Soest

Bilthoven

P.C. Staalweg 14, 3721 TJ Bilthoven

Soest

Zuidergracht 21-04, 3763 LS Soest

Direct contact met een collega

We staan je graag te woord

Erwin Wever 
Directeur 
06-28177550 
erwin@gildepersoneel.nl

Kimberly Wever
Hoofd personeelszaken
030-6338672 
kimberly@gildepersoneel.nl

Marco Batenburg
Senior Financial Controller
030-6338672
marco@gildepersoneel.nl

Timon de Jong 
Vestigingsdirecteur
06-18538370 of 035-2002022
timon@gildepersoneel.nl

Jeffrey de Ruiter
Accountmanager
030-6338672
jeffrey@gildepersoneel.nl

Mariette Boot
Personeelsadviseur
030-6338672
mariette@gildepersoneel.nl

Joep Elders
Junior Financial Controller
030-6338672 
joep@gildepersoneel.nl